close
تبلیغات در اینترنت
اظهار نظر پرسپوليسي ها بعد از دربي75
loading...

پرسپولیس نیوز

دو تيم تهراني پرسپوليس و استقلال که پيش از داربي نيز شرايط چندان قابل قبولي در جدول نداشتند، در ديدار داربي نيز عملکرد خوبي از خود به نمايش نگذاشتند و با ارائه بازي کسل کننده، صداي اعتراض همه را در آوردند.به گزارش ايسنا، پس از اين بازي، مربي و بازيکنان دو تين اظهار نظرهايي داشتند که در ادامه صحبت هاي پرسپوليسي ها را مرور مي کنيم:** ژوزه: بازي با استقلال يک نقطه شروع استمانوئل ژوزه سرمربي سرخپوشان بعد از تجربه اولين داربي‌اش در ايران درباره بازي با استقلال گفت: امروز بازيکنان آنطور که مد نظر…

اظهار نظر پرسپوليسي ها بعد از دربي75

بازدید : 49 شنبه 04 شهريور 1391 نظرات ()

دو تيم تهراني پرسپوليس و استقلال که پيش از داربي نيز شرايط چندان قابل قبولي در جدول نداشتند، در ديدار داربي نيز عملکرد خوبي از خود به نمايش نگذاشتند و با ارائه بازي کسل کننده، صداي اعتراض همه را در آوردند.به گزارش ايسنا، پس از اين بازي، مربي و بازيکنان دو تين اظهار نظرهايي داشتند که در ادامه صحبت هاي پرسپوليسي ها را مرور مي کنيم:

** ژوزه: بازي با استقلال يک نقطه شروع است

مانوئل ژوزه سرمربي سرخپوشان بعد از تجربه اولين داربي‌اش در ايران درباره بازي با استقلال گفت: امروز بازيکنان آنطور که مد نظر من بود بازي کردند. نمي‌توانم بگويم نيمه اول عالي بود چون نتوانستيم گل بزنيم. ما در اين بازي سيستم بازي را عوض کرديم و توانستيم به اين ترتيب حريف را راحت‌تر کنترل کنيم.

وي ادامه داد: با نگاه کردن به بازي امروز مي‌گويم فقط خودمان نخواستيم که بازي را ببريم.

سرمربي پرسپوليس درباره نيمه دوم بازي هم اظهار کرد: بازي در نيمه دوم کمي زيبايي خود را از دست داد. استقلال رو به بازي هوايي آورد. آن‌ها در ابتدا سعي مي‌کردند توپ را روي سر بازيکن شماره 5 خود بيندازند. در ادامه هم بازيکن 4 خود را خارج کردند و شماره 11 به بازي آمد که قد بلندتري داشت و دوباره بازي هوايي را ادامه دادند. به همين دليل کيفيت بازي در نيمه دوم کمي پايين‌‌تر آمد اما ديديد که اکثر بازي دست پرسپوليس بود.

ژوزه در ادامه سخنانش به حواشي بازي در نيمه دوم که توسط تماشاگران به وجود آمد هم اشاره کرد و گفت: مشکلاتي که از سوي تماشاگران ايجاد شد، تمرکز دو تيم را در نيمه دوم به هم زد اما در هر صورت مي‌گويم اگر قرار بود بازي برنده‌اي داشته باشد آن تيم ما بوديم چون مخصوصا در نيمه اول شانس بيشتري براي گلزني داشتيم.

وي افزود: من بعد از اين بازي از بازيکنانم راضي هستم. مخصوصا که آن‌ها بعد از 4 نتيجه بعد در بازي‌هاي قبلي خيلي با اعتماد به نفس روبه‌روي استقلال ظاهر شدند و اين ما بوديم که مي‌خواستيم بازي را ببريم اما نتوانستيم. در هر صورت با اين بازي توانستيم يک تيم خوب براي پيش رفتن به سوي قهرماني درست کنيم.

سرمربي پرسپوليس در ادامه اين نشست در پاسخ به سوالي درباره بالا بودن ميانگين سني بازيکنان پرسپوليس خاطرنشان کرد: ميانگين سني استقلال چقدر بود؟ در بين بازيکنان ما هيچ کس از نظر فيزيکي در اين بازي مشکل نداشت. در هر صورت من در هر بازي از بهترين بازيکنانم استفاده مي‌کنم.

وي همچنين در پاسخ به پرسشي درباره ابراز نارضايتي تماشاگران از نبردن تيم بيان کرد: بازي با استقلال نقطه شروعي براي ماست که بتوانيم بازي‌هاي بعدي را ببريم. ما با اعتماد به نفس بازي کرديم و در اين بازي از چهار دفاع به بازي کردن به سه دفاع روي آورديم. ما برد مي‌خواهيم، همان طور که تماشاگرها برد مي‌خواهند و باز هم تاکيد مي‌کنم اين بازي يک نقطه شروع است.

در ادامه اين نشست ژوزه در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه با توجه به نتايج تيم پرسپوليس آيا فکر مي‌کنيد مي‌توانيد با ديدن زمستان ايران به پرتغال برگرديد، گفت: گويا شما بيشتر از من نگران هستيد اما اين را بايد از مديرعامل پرسپوليس بپرسيد.

وي يادآور شد: من گفته‌ بودم که تنها 15 روز مانده به آغاز ليگ به پرسپوليس پيوستم و تيم را خودم نبسته‌ام. من بايد اين تيم را درست کنم تا بتوانيم بازي‌ها را ببريم. هفته‌هاي اول به درستي گفتم که روزهاي سختي را در پيش خواهيم داشت و من مجبور هستم در هفته‌هاي اول تيم را درست کنم چرا که در فوتبال همه چيز نياز به زمان دارد.

ژوزه افزود: اگر ما امسال در ليگ قهرمان نشويم بايد براي قهرماني فصل بعد برنامه‌ريزي کنيم. اين نظر من است. اما در هر صورت تصميم با مديرعامل باشگاه است. ولي اگر در ميانه فصل بخواهند سرمربي را عوض کنند اين کار اشتباه است. البته آخرين باري که اخراج شدم 15 سال قبل بود و بايد بگويم در دوران 36 ساله کاري‌ام تاکنون تنها سه بار اخراج شده‌ام.

سرمربي پرسپوليس همچنين در پاسخ به سوالي درباره علت بازي نکردن ايمون زايد که در داربي قبل هت‌تريک کرده بود هم گفت:‌بعضي اتفاق‌ها ديگر تکرار نمي‌شود. سه گل در يک داربي و آن هم در ده دقيقه شايد هر 50 سال يک بار اتفاق بيفتد. در اين بازي من تصميم گرفتم که دو تعويض کنم. ايمون حتما در بازي بعد شانس بيشتري دارد ولي در اين بازي من تصميم گرفتم او بازي نکند و مسئوليت اتفاقات ناشي از اين تصميم هم با خودم است.

وي در ادامه سخنانش درباره ترکيب تيمش هم اظهار کرد: ما تقريبا به ترکيب ايده‌آل رسيده‌ايم اما دو هافبک دفاعي داريم که يکي از دسته يک و يکي از کره به ما مي‌پيوندد. ما امروز از يک هافبک چپ در وسط زمين استفاده کرديم و مهدوي کيا هم وسط بود و بازيکنان خيلي خوب بازي کردند. مطمئن هستم در آينده بهتر خواهيم شد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: ما همه تلاش‌مان را مي‌کنيم که امتياز‌هايي که از دست داده‌ايم را جبران کنيم اما باز هم مي‌گويم بقيه تيم‌ها آماده بودند اما در حال آماده کردن تيم هستيم بنابراين بايد به آينده نگاه کرد.

مانوئل ژوزه در پايان سخنانش در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران که پرسيده بود آيا شما مانند قلعه‌نويي قول قهرماني نمي‌دهيد، تاکيد کرد: من 50 سال است که در فوتبال هستم. در فوتبال نبايد چيزي را قول بدهيد. من فقط قول کار کردن روي بازيکنانم را مي‌دهم تا بازيکن براي قهرماني و براي امتيازهايي که از دست داده بجنگد. در تمام عمرم چنين قول‌هايي نداده‌ام و نخواهم داد.

**مهدوي‌کيا: استقلال در نيمه دوم بازي را خراب کرد

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل استقلال در داربي 75 گفت: بازي خوبي را انجام داديم، در نيمه اول دو، سه موقعيت خوب داشتيم که مي‌توانستيم با برتري به رختکن برويم.

وي افزود: با شروع نيمه دوم استقلال يک مدافع را به خط حمله آورد و روند بازي را خراب کرد، پس از آن ديگر شاهد بازي زيبايي نبوديم.

مهدوي‌کيا درباره شرايط پرسپوليس در جدول گفت: قطعا جايگاه ما در جدول مناسب نيست. ما نتايج‌مان را توجيه نمي‌کنيم اما امروز نسبت به بازي‌هاي قبل بهتر بوديم. بازي به بازي بهتر مي‌شويم و با شناختي که ژوزه از تيم پيدا مي‌کند شرايطمان بهتر خواهد شد.

مهدوي‌کيا همچنين درباره حرکت تماشاگران دو تيم که باعث شد بازي براي دقايقي متوقف شود، گفت: متاسفانه اين کار از سوي تماشاگران استقلال شروع شد و وقتي که علي کريمي مي‌خواست کرنر بزند نگذاشتند او کارش را به خوبي انجام دهد. بعد از آن هم هواداران ما اين کار را کردند اما کلا کار زشتي بود که اتفاق افتاد. پس از اين حرکت روند بازي کاملا کند شد. اين حرکات اصلا در شأن فوتبال ما نيست.

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس درباره پست خود در اين بازي گفت: امروز با توجه به نياز تيم در پست هافبک دفاعي بازي کردم و از بازي خودم راضي هستم و فکر مي‌کنم توانستم وظايفي که سرمربي تيم به من محول کرده بود را به خوبي انجام دهم.

وي همچنين در پاسخ به اين سوال که فکر نمي‌کنيد ورود ايمون زايد مي‌توانست براي پرسپوليس مثمرثمر باشد، گفت: اين تصميمات با سرمربي تيم است و من نمي‌توانم درباره آن نظر بدهم.

** خيلي ناراحتم ؛ شايد ژوزه از من خوشش نمي‌آيد!

همچنين مهاجم ليبيايي پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا درباره تساوي تيمش مقابل استقلال اظهار کرد: اين بازي بود که من بيش از اين خيلي منتظر آن بودم و دوست داشتم براي تيمم به ميدان بروم.

وي افزود: اين طبيعي است که تدابير زيادي داشتم که در بازي مقابل استقلال به ميدان بروم اما خيلي ناراحت هستم که بازي نکردم. واقعا نمي‌دانم دليل اين اتفاق چيست؟ شايد سرمربي تيم از من خوشش نمي‌آيد البته نمي‌دانم شايد هم خوشش مي‌آيد و هدف ديگري داشته است.

زايد افزود: يکي از دلايل اصلي من براي بازگشت به پرسپوليس اين بود که در داربي گذشته سه گل به استقلال زده بودم؛ واقعا نمي‌توانم درک کنم چرا مربي من را به ميدان نفرستاد.

مهاجم پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کني اگر به زمين مي‌آمدي مي‌توانستي براي پرسپوليس مثمرثمر واقع شوي؟ گفت: به نظر من اينطور است حداقل مي‌توانستم يک حرکت خوب براي تيم انجام دهم و حتي شايد گلزني هم مي‌کردم. من صداي هواداران را که اسم من را صدا مي‌زدند و از مربي درخواست تعويض من را داشتند مي‌شنيدم؛ واقعا ناراحتم.

مهاجم پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که کدام تيم بايد در اين بازي پيروز مي‌شد، گفت: ما خيلي بهتر از استقلال بوديم و مي‌توانستيم بازي را ببريم. من قبلا هم گفته بودم و امروز هم ديديدم که استقلال زياد خوب کار نکرد، همين موضوع من را بيشتر ناراحت مي‌کند چون که پرسپوليس بايد استقلال را مي‌برد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  پرسپولیسی ها نظر بدهند:آینده روشن است؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 185
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 10
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 64
 • باردید دیروز : 71
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 556
 • بازدید ماه : 1,540
 • بازدید سال : 1,540
 • بازدید کلی : 194,630